Excel Eğitimleri

SQL Server Eğitimleri

Querying Temel Seviye SQL Server Eğitimi

In this training, in which basic database concepts are explained, basic and advanced data query techniques are covered in detail. Participants will learn what database is and then they will learn it’s components. After that they will learn the basic and advanced data query techniques that will help them through their career journey.

Querying İleri Seviye SQL Server Eğitimi

In this training, in which basic database concepts are explained, basic and advanced data query techniques are covered in detail. At the same time, the basic database objects such as Table, View and Function are discussed. At the end of this training, the participants will have learned all kinds of data query techniques and will be able to create and manage database objects.

SQL Server Veritabanı Sorgulama Temel Eğitimi

Temel veritabanı kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey veri sorgulama teknikleri detaylı olarak işlenmektedir. Aynı zamanda Temel veritabanı nesneleri olan Stored Procedure, Table, View ve Function gibi konularda ele alınmaktadır.


SQL Server Veritabanı Sorgulama

Temel veritabanı kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey veri sorgulama teknikleri detaylı olarak işlenmektedir. Aynı zamanda Temel veritabanı nesneleri olan Stored Procedure, Table, View ve Function gibi konularda ele alınmaktadır. Bu eğitim sonunda katılımcılar her türlü veri sorgulama tekniklerini öğrenmiş ve veritabanı nesnelerini yaratıp yönetebilir hale gelmiş olacaktır.

İleri Seviye SQL Server Veritabanı Sorgulama Eğitimi

Bu eğitim SQL Server veritabanı yönetim sistemi üzerinde karmaşık ve sofistike sorgular oluşturma ve uygulama becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Bu eğitimin amacı, SQL dilini daha derinlemesine anlamak ve veritabanında daha etkili sorgular yazmak için gereken bilgi ve becerileri sağlamaktır.

Veri Yönetme, Veri Analiz Etme, Veri Raporlama ve Görselleştirme

Temel veritabanı kavramlarının, Veri yönetiminin, analiz yöntemlerinin, raporlamaların ve görselleştirmelerinin anlatıldığı bu eğitimde verilerin nasıl yönetileceği, veri sorgulama teknikleri, SQL, Excel, PowerBI (iş zekası) detaylı olarak işlenmektedir.