Excel Eğitimleri

Excel Akademisi

Hakkımızda

Excel Akademisi, veri odaklı çözümler sunan ve bu alanda iş ortakları ile bireylerin uzmanlaşmasını hedefleyen bir eğitim kurumudur. İş ortaklarımıza, veri yönetimi, analizi ve raporlama becerilerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış eğitimler sunarak işlerinde rekabet avantajı sağlamalarını hedeflerken, bireylerin ise veri analizi, formül geliştirme, grafikleme ve veri tabanlı karar alma süreçlerinde uzmanlaşmalarını amaçlamaktayız. Excel Akademisi aynı zamanda Word, PowerPoint, Outlook gibi uygulamalarda da eğitimler vermekte ve iş ortaklarının talepleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tüm bu eğitimlerimize ek olarak SQL Server eğitimlerimizle iş ortaklarımızın ve bireylerin veritabanı yönetimi, sorgu yazma, veri depolama ve güvenliği gibi alanlarda uzmanlaşmalarını hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, özelleştirilmiş eğitim programları oluşturarak her sektörden ve seviyeden katılımcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı ve deneyimli eğitmen kadromuz, etkileşimli öğrenme ortamlarımızla, katılımcılarımızın gerçek dünya senaryolarına uygun pratik beceriler kazanmalarını sağlıyoruz. Biz,verinin gücünü kavramanın, iş dünyasında başarılı olmanın anahtarı olduğuna inanıyor ve bu inançla her bir katılımcımızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Excel Akademi'si bireylerin ve işletmelerin Excel konusundaki bilgi ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bir vizyonla kurulmuştur. Hedefimiz, müşterilerimizin verimliliğini artırmak, kararlarını daha bilinçli bir şekilde alabilmelerini sağlamak ve iş dünyasında rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır. Vizyonumuz, sürekli olarak değişen iş dünyasına adapte olabilen, yenilikçi düşünen ve Excel'in sunduğu imkanları en iyi şekilde kullanabilen bireylerin yetişmesine öncülük etmek ve başarıya giden yolda onları desteklemektir.

Misyonumuz

Excel Akademi'si olarak katılımcılarımızın sadece Excel bilgi ve becerilerini arttırmakla kalmayıp aynı zamanda bu bilgileri günlük iş süreçlerine etkili bir şekilde entegre etmelerinde de yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Katılımcılarımızla sadece bilgiyi paylaşmak deği, aynı zamanda bu bilgileri pratikte kullanmalarını sağlayacak beceriler kazandırmayı hedefliyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun eğitim programlarımız ve uzman kadromuz ile birlikte, bilgi dünyasında sizi en iyi şekilde desteklemek için buradayız.

Eğitmenlerimiz

Excel Akademisi eğitmen kadroları eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdikleri alanlarda minimum 10+ yıl profesyonel iş ve proje deneyimine sahip kişilerden oluşmaktadır.


Onur O.

SQL Server Veritabanı & Excel Eğitmeni


Sevgi G.

Bilişim Teknolojileri & Excel Eğitmeni


Serdar Y.

Veri Analizi Raporlama & Excel Eğitmeni


Ali T.

Veri Analizi, Raporlama & SQL & Power BI & Excel Eğitmeni


Semih S.

SQL & Power BI & MS Office & Excel Eğitmeni


Hüseyin B.

Sunum Teknikleri & Excel Eğitmeni


İlker S.

MS Office Programları Uzmanı


Müslüm G.

Veri Analizi ve Raporlama & Power BI & MS Office & Excel Eğitmeni


Recep A.

MS Office Programları Uzmanı & Excel Eğitmeni